Posted on: 22. júla 2021 Posted by: Katarína Hanzelová Comments: 0
Umenie, ktoré vás uchváti
Kávoholik - Pitie kávy ako zážitok

Na Račianskej ulici v priestoroch Administratívneho centra Reding Tower 2 môžete až do konca septembra navštíviť jedinečnú vernisáž obrazov, ktoré vytvorili hendikepovaní klienti Centra sociálnych služieb Sibírka

Sibírka, ktorého zriaďovateľom je Bratislavský samosprávny kraj poskytuje svojim klientom, deťom, aj dospelým celoročné, ako aj týždenné pobytové služby, poprípade ambulantné, zaradilo umenie medzi osvedčené liečebné terapie. Výtvarné diela, ktoré sú tu vystavené vznikali postupne od marca minulého roku, až do júla tohto roku počas individuálnych. Alebo kolektívnych výtvarných terapií, kde si klienti samostatne vybrali nielen námet, ale aj námet. Vďaka tejto výstave nám poskytli pohľad do svojho vnútra, ktoré aj napriek ťažkým postihnutím, kde prevažuje kombinácia mentálneho a telesného postihnutia je prežiarené jasnými, optimistickými farbami a úžasnou kreativitou.

Návštevu výstavy určite neoľutujete a možno vás tie práce tak uchvátia, že neodoláte a jedno z tých čarovných diel si odnesiete aj domov a vždy sa pri ňom radi pohľadom pristavíte.

Kávoholik - Pitie kávy ako zážitok

Pridaj komentár