Posted on: 28. augusta 2020 Posted by: Katarína Hanzelová Comments: 0
Strašiak Bratislavy na Mýtnej ulici
TOP Auto Bratislava

V našom meste straší nielen po zotmení a na perifériách. Tohto „strašiaka“, ktorý už len akousi silou vôle odoláva gravitácii sme objavili na Mýtnej ulici, teda v centre Bratislavy. Pohľad na túto ruinu, pripomínajúcu čosi, čo  by sa dalo vyfotiť kdesi v zaostalej časti sveta, aj to po silnom zemetrasení určite nikoho neteší.

No to, že strašiak nemusí myť len podobu rozpadávajúceho sa objektu sme sa presvedčili doslova o pár metrov ďalej. Moderná budova, ktorá vyrástla v tesnej blízkosti ikonickej budovy IMCA, určite nepatrí medzi ozdoby metropoly na Dunaji. Pri pohľade na ňu sa nám doslova natíska otázka kto mohol dovoliť taký surový, nevkusný zásah do zástavby a kto naše mesto až tak strašne nenávidí, že sa mu takto pomstí?

Poznáte aj vy nejaké miesto v Bratislave na ktoré nieste ako Bratislavčan hrdý? Napíšte nám mail na adresu office@starproduction.sk s predmetom “STRAŠIAK BRATISLAVY”, Poprípade vyplnte formulár na konci článku. Každého kto nám pošle návrh na strašiaka a mi ho od publikujme v našej rubrike odmeníme zaujímavou knižkou od spoločnosti IKAR.

TOP Auto Bratislava

Pridaj komentár